Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
poniedziałek, 6 października 2008

Zemsta, śmierć, zabijać - Nasza Klasa z bronią cd.

Tydzień temu na Absurdach NK zaistniał temat zdjęć ludzi z bronią. Dzisiaj całkowicie przez przypadek wpadł mi w ręce profil, przy którym odnoszę wrażenie warto na chwilę zatrzymać się.

Młody człowiek, na każdym zdjęciu z pistoletem - w domu i na ulicy. Opisy i całokształt profilu niczym nie różnią się od tak dobrze wszystkim znanego profilu na youtubie sprawcy tragedii w Finlandii.Opis nie wymaga dodatkowego komentarza

I jeszcze kilka słów o sobie.I jeszcze kilka wpisów tego człowieka.

Pytanie - czy w Polsce Policja powinna reagować w przypadku wykrycia takiego profilu? Czy powinniśmy zawsze każdy przypadek obracać po prostu w żart. Aż do pierwszej tragedii w naszym kraju.


Więcej o problemie broni na Naszej Klasie i Absurdach NK przeczytacie w artykule Gazety.pl "Strzelam do Was na naszej klasie"
dodajdo.com

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

To straszne! Pomijając już poziom intelektualny tego przypadku, to włosy się jeżą na głowie. Jestem pewna, że prędzej czy później dojdzie do tragedii. Jeśli nie zrobi krzywdy innemu człowiekowi, to dopadnie jakieś zwierzę...okropne to!

Rafał pisze...

Tutaj wpierw powinni zareagować poloniści... o_O

pretty_cool pisze...

Zgroza! Analfabeta - okrutnik...

Procek/Szczecin pisze...

Oooo nareszcie ludzie zeszli z żołnierzy i zaczynają w kraju robić zamęt, znów będzie pełno dymu narobione a jak dojdzie co do czego to się prowokujący wycofa i powie że nic nie wie. Dalej mi was żal.

btd pisze...

Uh niesamowite. Po zamknieciu wszystkich z zabawkami proponuje pozamykac wszystkich ktorzy sie nie usmiechaja - jak sie nie usmiechasz to pewnie jestes morderca :-/
Widze ze autorowi smutno za socjalizmem gdzie mozna bylo wsadzac do wiezienia albo palowac za byle co.

Anonimowy pisze...

No jasne, najlepiej kazda inicjatywe zjechac i tyle :/ Tam tez zlali sprawe i stala sie tragedia. Jak widze fote nacpanego dresa z giwera, to nie jest mi do smiechu

Anonimowy pisze...

Pokazcie mi prawo w tym kraju zabraniajce robic zdjecia z legalnie kupiona bronia palna (pomijajac fakt, ze na wszystkich tych fotkach poza dwoma sa pokazane zabawki).

najodleglejszy pisze...

9 oddało swoje życi

Gdyby nie ż, można by pomyśleć, że oddali swoje... ekhm... pośladki o.O

 
type='text/javascript'/>