Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
piątek, 24 października 2008

Mój idol nazista

Czy Twoim idolem jest nazista? Pewnie większość osób odpowie, że nie. Zdecydowana większość szczerze, część dlatego, bo przyzwolenia społecznego na takie wyzwania nie ma i raczej nie będzie.

Mimo wszystko jak już kilka razy pokazały Absurdy NK, a wcześniej Nasza Klasa Pe El wciąż łatwo odszukać w internecie profile osób, które głośno i z wielką dumą potwierdzają, że ich IDOLEM jest NAZISTA.Reakcja ludności - dla mnie bez zaskoczenia. Trudno głupotę potraktować jako żartNawet przysłowiowa Dziunia potrafi pokazać co ją naprawdę kręci. Choć kolor ściany zdradza dziuniowatość, to jednak pozostałe symbole, zdjęcia i akcesoria pozostawiam bez komentarza.

Tylko ta flaga Stanów Zjednoczonych?Można też pocelować z broni do ludzi, w galerii umieścić 5 stron zdjęć najróżniejszych karabinów, pistoletów, noży i maczetA może opowiedzieć o koktajlu Mołotowa? Przecież Nasza Klasa to idealne miejsce do tego typu zdjęć :Albo po prostu, nie owijając w bawełnę pokazać swoją SS Klatę
dodajdo.com

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

ten ostatni gość bez koszulki ma czapkę luftwaffe a nie ss. BTW większość tych ludzi to zwykli szpanerzy którzy chcą czymś zaimponować lub w jakiś sposób się wyróżniać, nie znają historii. Takie coś powinno być ostro potępiane zarówno ze strony prawa jak i społeczeństwa.

blackburn pisze...

dres z wiatrówką i różowa nazistka wymiatają. Ogólnie to pieprzyć tych faszystowskich gnojków jak i komunistycznych popaprańców. Faszyzm komunizm jedno gówno.

Anonimowy pisze...

Piętnując nazistów i neonazistów, nie możemy zapominać o podobnym zachowaniu w stosunku do ludzi obnoszących się z czerwoną gwiazdą oraz z sierpem i młotem. Zarówno propagowanie nazizmu jak i komunizmu jest zakazane przez prawo polskie. Właścicieli ww profili należy podać do informacji najbliższej jednostce policji

Anonimowy pisze...

Kiedys byl taki artykul i policja zapewniala, ze zajmie sie sprawa, podobnie jak administracja nk - no i jak zwykle na slowach sie skonczylo :/

Zdzisław pisze...

Z uwagami generalnie się zgadzam - tylko kilka słów na temat ostatniej myśli przewodniej (o nazistach):

Miałem napisać to co poprzednik - ostatni gość ma czapkę Luftwaffe (orzeł ma zawinięte w górę skrzydła) chociaż być może sam o tym nie wie.
Zdjęcie w mundurze SS znam. Jest to przerobione na czarno-białe (niby stare) zdjęcie rekonstruktora z Australii, który swego czasu opublikował około setki zdjęć w mundurach różnych armii (w tym polskiej) i rożnych formacji paramilitarnych - na wszystkich w tym samym stopniu (kapitan, captain, hauptmann itd) i w tej samej pozie.

P.S. Jako współredaktor strony www.uniforminsignia.net znam faceta (wirtualnie co prawda).
Zdzisiek

Lazik pisze...

Już pisałem Ci na maila. Zdjęcie z koktailem mołotowa jednoznacznie identyfikuje właściciela profilu - przygłupa.

 
type='text/javascript'/>