Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
piątek, 31 października 2008

Używane stringi kup na Naszej Klasie

Allegro.pl wkracza na salony Naszej Klasy. Każdy może połączyć swoje konto NK z kontem w serwisie aukcyjnym i w ten sposób promować wśród znajomych to, co sprzedaje. Może zaistnieć problem, gdy nagle zechcemy sprzedać prezent, który dostaliśmy od kumpla z klasy :)Pomysł ciekawy, ale...Czy pracownicy Naszej Klasy w końcu przyznali, że serwis staje się portalem randkowym? Tak jak przemawia do mnie integracja ludzików powyżej, tak ślub, obrączki i laptop firmy laptop wygląda komicznie :)

I jest jeszcze jedno ALLE - a mianowicie zapis Regulaminu Allegro.pl :

Osoby powiązane ze sobą w jakikolwiek sposób (np. rodzina, współpracownicy, sąsiedzi, znajomi) nie mogą składać ofert między swoimi kontami. Zakaz dotyczy wszystkich formatów sprzedaży i obowiązuje nawet w przypadku odwołanie ofert przez Sprzedającego.

A kogo macie na liście znajomych? Obcych ludzi? Warto poddać pod rozwagę zakup u przyjaciela.

A jak pomysł mógłby wyglądać w praktyce? W chwil parę każdy z nas mógłby kupić od Ciastka średniowiecznego klocka. Mateusz rzeźbi, grzechem nie skorzystać. WC zastosowanieMoże pod choinkę kupić dziecku pałkę? To rozsądny wybór i nieodzowny gadżet każdego szanującego się patrioty!Niektórym najwyraźniej brakuje pewnych części garderoby. Nasza Klasa Cię ubierze! Proponuję dział używanych stringów - a jakże :)A idąc krok dalej proponuję u kilkunastoletniego Tomeczka zakupić ten oto nóż. Piękny, pytanie tylko czy używany?Łyse to i puste - nie mogłam się powstrzymać.


dodajdo.com

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

z tym regulaminem to faktycznie bez sensu. ktoś na forum allegro z administrcji napisał, że w znajomych nie powinno się rodziny i współpracowników - trzeba się mocno uderzyć w głowę, żeby coś takiego kazać ludziom teraz zrobić

 
type='text/javascript'/>