Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
czwartek, 9 października 2008

R.I.P. Zdrowy Rozsądek

Dzisiaj dostałam wiadomość od człowieka, który znajdował się na jednym z publikowanych zdjęć. Celował z broni w głowę innego chłopaka. To nic złego, dowiedziałam się. Nic złego.Jeśli zastanawiacie się jak zdobyć popularność na Naszej Klasie - jest rozwiązanie. Flinta, szyja, bum i sława murowana.A pamiętajmy, że Święty Mikołaj jest wśród nas i spełni każde życzenie. Samobójstwo może też?Kałuża krwi i hollywodzki uśmiech to jak widać również przepustka do sławy...... wszak pokonanie WIELKIEGO niedźwiedzia to wyczyn spory. Jam bohater. Jam mężczyzna.I pamiętajcie! Na Naszej Klasie liczy się jedno, tylko jedno - LANS !Bo o zdrowym rozsądku dawno już wszyscy zapomnieli. Tylko czekać, aż pojawi się jego pośmiertny profil... R.I.P Rozsądek.


dodajdo.com

12 komentarzy:

pretty_cool pisze...

Te uśmiechnięte mordy nad martwymi zwierzętami to dramat. Mam nadzieję, że to zło wyrządzone przez jednego z drugim wróci do nich ze zdwojoną siłą.

Arek pisze...

"Pośmiertne" profile też się pojawiają.

Procek/Szczecin pisze...

Taaaak świetny blog, brawo brawo, a teraz pomyśl co robisz, w każdym środowisku jest ktoś kto psuje opinie, widać lubisz ich wyszukiwać i prowadzić do zagłady całe rzesze hobbystów, opisz kolejne jak ktoś kogoś wmontował w auto to zaraz zakaże się mechaniką pracować, nie ma to jak misja "nie będzie niczego", żal.pl .

Anonimowy pisze...

Nasza klasa schodzi na psy :]


BTW, http://nasza-klasa.pl/profile/18669438/gallery/6 czy kiedyś czegos podobnego nie było? ^^

Anonimowy pisze...

Hobbystów w dresach z gnatami? LOL człowieku! To dopiero żal.pl

Anonimowy pisze...

ten koleś na ostatnim zdjęciu mógł sobie tatuaż zrobić na drugim podbródku, idiota jeden.

Procek/Szczecin pisze...

Anonimowy bo tak jesteś opisany, widać twoje umiejętności nie pozwoliły ci na dokładne przeczytanie ze zrozumieniem tego krótkiego tekstu, bo zamiast tego co napisałeś mogłeś dać pytanie "a jakiemu gronie hobbystów psuje opinie koleś a'la gangsta?" (tu miejsce na twoje "LOL człowieku") i w tym momencie bym ci odpowiedział że psuje on opinie bardzo dużej liczbie ludzi którzy ciężko pracują nad wizerunkiem całości, ale niestety pojawiają się takie ewenementy które nie są mile widziane (tu pan a'la) i zwykle potępiane, co to za ludzie, to ludzie grający w podobno ekstremalny sport co się zwie Air Soft Gun (w skrócie ASG).

kris pisze...

http://nasza-klasa.pl/profile/6129161

Karolinka pisze...

Procek, dziękuję za uwagi. Możesz być pewien, że na blogu nigdy nie zagoszczą zdjęcia osoby/grupy, która gra w paintball.

Facet z bronią celujący w obiektyw ma niewiele wspólnego z ASG. Profil został znaleziony przy okazji zbierania materiałów o grupach skinheadów.

nklasa

Anonimowy pisze...

ten blog przypomina mi każdą rewolucję, czyli oni są źli, my jesteśmy fajni, a w rezultacie w momencie "przejęcia władzy" stajemy się tymi kogo negowaliśmy, lub wręcz gorsi. Ten Twój anty-lans jest też lansem, o tyle gorszym, że bazującym na czymś, co już powstało, nie wprowadzasz nic nowego negując potrzeby kogoś innego. Powiem Ci szczerze, że ja osobiście lubie lans, lubie tą wyuzdaną seksownośc, kult powierzchowności i dbałoś o efektownośc. Ale zgodzę się, że niestety NK odeszła od swojego celu pierwotnego. Jest to drażniące, ale z portalami społecznościowymi jest jak z językiem - są żywe i zmieniają się poprzez ludzi korzystających z nich i pod nich. Nie podoba mi się idea tego blogu jak i przerobienie polskiego godła... Oto moja konstruktywna krytyka:)

Anonimowy pisze...

Procek szczecin: ku*wa a powiedz mi czy glupota ludzka to nie jest powod do nasmiewania sie?-.- przeciez nie ma nic zalosniejszego... no chyba ze poczules sie urazony ale to juz Twoj problem ze Ci dumy brak...

Anonimowy pisze...

Tego kolesia z niedźwiadkiem trzeba by zgłosic na policję

 
type='text/javascript'/>