Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
piątek, 24 października 2008

Nasza Klasa pożegnała Prawo i Sprawiedliwość

Skandal , który mógłby zostać newsem dnia! Aż dziw bierze, że w tak niewielu miejscach media trąbią o tym zdarzeniu. Cóż się stało? Nasza Klasa usunęła oficjalny profil Prawa i Sprawiedliwości.Na początek oczywiście można podczepić się pod teorie spiskowe. Platforma Obywatelska razem z Administratorami NK przeprowadziła zamach stanu i doprowadziła do śmierci jedyny prawdziwie fikcyjny profil. Hańba!Można także trzeźwo spojrzeć na sytuację i zapoznać się z Regulaminem, jaki MIMO WSZYSTKO istnieje na Naszej Klasie. Zerknijmy:

6.7. Zabrania się wykorzystywania Serwisu w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem społecznościowym. (...) Zabrania się również rozsyłania spamu i niezamówionej informacji handlowej oraz uprawiania działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej itp.

Ups! Stawiam, iż jednym z powodów usunięcia konta był właśnie ten punkt Regulaminu, który jednak partia polityczna, posiadająca osobę odpowiedzialną za prowadzenie promocji w internecie mogłaby przestrzegać.

Być może drugim z powodów był brak moderowania komentarzy, które jednoznacznie skierowane były przeciwko innym partiom politycznym i ludziom. Szum jest dobry, ale ma swoje granice.

No dobrze, powróćmy zatem do teorii spiskowej. Dlaczego tylko PiS ? Przecież profile PO i PSL mają się znakomicie.

Pozostaje jedynie zastanowić się... Czy kwestią czasu jest ich usunięcie? Czy jednak głównym powodem zniknięcia profilu PiSu był jakikolwiek brak moderacji i zbyt słabe hamulce sympatyków partii? Czy to początek egzekwowania Regulaminu Naszej Klasy, szczególnie punktu 6.7 ?
dodajdo.com

1 komentarz:

Paweł pisze...

jestem już po raz kolejny - normalnie ciekaw jestem czy jak zrobię jeszcze kilka zdjęć to trafię tutaj ponownie :)

 
type='text/javascript'/>