Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
niedziela, 12 października 2008

Indeks prawdziwego luzaka

Na początek trochę patriotyzmu.Trochę biustu... źle przymocowany, trzeba podtrzymywać?Znów trochę biustuPrawdziwa tygrysica. Całkiem możliwe, że to właśnie zwierze widziano w lasach w okolicach Krakowa :)"Tak wygląda indeks prawdziwego luzaka"I na koniec pytanie - Czy Wasz gumowy penis posiada zaszczytne miejsce w galerii NK ?

dodajdo.com

8 komentarzy:

czy wydra wygra? pisze...

A w ogóle to czemu zasłaniasz twarze? Jak się wrzuca zdjęcia do netu, to trzeba się liczyć, że stają się publiczne. Te cycki na wierzchu zwłaszcza.

Karolinka pisze...

Po pierwsze dzięki temu nie może być może o naruszeniu ani prawa do wizerunku, ani ochrony danych osobowych.

Jest to ważne.

Po drugie może bronię te osoby przed ich własną naiwnością umieszczania takich zdjęć łącznie z danymi, które każdemu umożliwiają zapukanie do drzwi i zaśmianie się prosto w twarz.

Procek/szczecin pisze...

Do każdego nawet najgorszego trza mieć szacunek i jakiś respekt (mniejszy bądź większy), pamiętajcie że przez ignorancje przegrano wiele starć które miały być zwycięskie.

Karolinka pisze...

Rozwiń proszę jeśli możesz, bo choć rację masz pisząc te słowa, to jednak chciałabym zrozumieć w pełni odniesienie do panującej tu sytuacji.

Procek/szczecin pisze...

Jeżeli ktoś ma podejście że tacy ludzie to zło, chwast który trzeba wyrwać i zniszczyć, niezależnie od tego co ta osoba ma do powiedzenia, prowadzi do tego że staje się jeszcze gorsza od osoby którą chciała potępić, odwołują się do zdjęć to nawet z samej jakże ludzkiej przypadłości będą chciały te osoby jeszcze bardziej wyeksponować swoje poglądy(chodzi o dziwne godło) tudzież walory (reszta zdjęć) które uważają za swój mocny punkt co w połączeniu z coraz popularniejszą kulturą wszechobecnego seksu da poparcie właśnie tym pierwszym a ci drudzy staną się tymi gorszymy, dojdzie do impasu, wybuchu przeciwnych poglądów i innych nieciekawych przypadków, lepiej jest takie coś omówić w większym gronie i znaleźć wyjście z sytuacji zadowalające obie strony w dostatecznym stopniu, a nie jedynie negować i oskarżać.

naszoklasista pisze...

Przecież możesz podać linki do oryginalnych zdjęć lub profilu danych osób, to nie naruszy w żaden sposób praw autorskich

Anonimowy pisze...

Karolinka jestes super xD przypomina mi to blog, na ktorym byly zrzuty rozmow z sex czatow, czytajac niektore logi, mialo sie podobne wrazenie jak przy dziuniach i ciachach tutaj^^ pozdrawiam, dobra robota^^

PS. A z prawem do ochrony danych i wizerunku to nie tak, ze skoro je upubliczniasz to przestaje obowiazywac?:P

Anonimowy pisze...

Odnośnie luzaka, to ja się zawsze zastanawiam, po co tacy ludzie idą na studia i zapychają uczelnie, zabierając tym samym miejsce osobom,które chcą coś osiągnąć..

 
type='text/javascript'/>