Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
środa, 29 października 2008

Kto komentuje zdjęcia Dziuniek ?

Zamiłowanie do starych czasów to zasadniczo nie grzech. Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy fascynacja ludzkim cierpieniem jest tak silna, że nawet na Naszej Klasie nie potrafimy się powstrzymać...Wakacje za nami. Miliony zdjęć, palmy, piasek i basen na Naszej Klasie. Niektórzy uznali, że to zbyt banalne i po prostu trzeba pójść o krok dalej. Tylko czy warto było?Jedno pokazują więcej, inni mniej. Ciacho made in ciemna bramaZastanawialiście się kiedyś kto komentuje zdjęcia Dziuniek? Latem w Absurdach NK pojawił się wpis z podobnym pytaniem . Zerknijmy jeszcze raz, któż to tym razem wpadł ?

Najpierw zdjęcie Dziuni - można powiedzieć standardPoniżej liczne komentarze, ładne kilka stron. Weźmiemy jeden z ostatnich, treść zawierająca przepiękną sentencjęNo i teraz pytanie... Któż to taki?Sebastian, lat 11 :) Kto na niego stawiał? Panowie, rośnie Wam silna konkurencja !


dodajdo.com

9 komentarzy:

Paweł Nowak pisze...

Dalej nie rozumiem, czemu zakrywasz nazwiska i twarze tych ludzi.

Skoro nie mają nic przeciwko publikacji swoich zdjęć/komentarzy w serwisie dostępnym dla 10 mln użytkowników, to tym bardziej nie będą pewnie mieć nic przeciw dodatkowej promocji swojej osoby.

macabre13 pisze...

Mnie ciekawi, po co koles ktory wpisal swoje imie i nazwisko i inne dane zakrywa sobie twarz kominarka?

Anonimowy pisze...

Rany, nie wierzę, jak można dać takie zdjęcie jakie umieściła ta panienka w publicznej galerii! To się nie nadaje do żadnej galerii przecież...

Anonimowy pisze...

Zaraz, zaraz -- czy ten 11-latek chciał, by dziewczyna zrobiła mu minetę? xD

varez pisze...

@anonim z 29 październik 2008 19:44 - nasluchal sie od starszych kolegow a sam nie wie co to znaczy..

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze...

Akurat ta pani na materacu to Raven Riley :). Dość popularna w serwisach typu NK, a umieszczana chyba dla podbudowania swojego "ego" przez płeć żeńską :).
Tak więc proponuję kolejny temat na blogu: Raven Riley itp. dziewczyny w Naszej-Klasie :)

Anonimowy pisze...

HEHEHE hihihi brava dla tej PanI! Ktorej chce się to skladac do kupy;) Czytam od dechy do dechy wszystkie posty. Masakra jak mozna sie usmiac. Jednak to prawda, że nie wszystkim Bozia dała tyle samo rozumu. Ale dlaczego jednym dala tak malo? :( hlip ;) ahaha jeszcze raz podziwiam :)
P.S. przeczytalem gdzies, że niepotrzebnie zaslaniasz te dane od np dziuni :) Jakbys nie zaslonila to mają 200 % więcej wejsc hehe

 
type='text/javascript'/>