Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
piątek, 10 października 2008

Nie sikam przez zapięty rozporek !

Na sam start - dziękuję za maile wyrażające poparcie, dziękuję także za konstruktywną krytykę. Natomiast jeśli koniecznie ktoś wciąż chciałby podjąć próby obrażenia mnie i czytelników bloga, to proponuję wcześniej zapoznać się z lekturą, bo słowa wulgarne również można napisać poprawnie.


Chyba jednak można wstawić ciekawe zdjęcie bez rozbierania się. Trzeba przyznać - pozytywny pomysł :)A że nie każdy lubi marchewki, to już ból ludzi, którzy trafią na poniższe profile. Nasza Schadzka obrodziłaCzyszczenie dywanów. Tanio.Dziunia z półobrotu. Za autocenzurę twarzy dziękujemyTak, wiem. Plastikowa broń i paintball.I na koniec protestu ciąg dalszy...Absurdy Naszej Klasy przyłączają się.
dodajdo.com

24 komentarze:

Paweł Adam pisze...

Skasowałem swój profil na tej całej naszej klasie. Lepiej późno niż później...
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Napisał Lem. Prawda.

Pozdrawiam

MattPL pisze...

"Tak, wiem. Plastikowa broń i paintball." Kobieto Ty chyba markera to paintballa nie widziałaś.
Poza tym z uwagi na drugi plan zdjęcia i "wystrój" jest to chyba w jednostce wojskowej więc broń nie jest repliką asg (air soft gun)

Anonimowy pisze...

mattpl, ale jesteś tęga głowa :/

Karolinka pisze...

ironia, ironia, ironia mattpl.

Poczytaj komentarze ludzi, którzy każdą broń będą nazywać plastikową zabawką, bo tak łatwiej.

Wiadomo, że jest to prawdziwa broń w prawdziwej jednostce wojskowej.

MattPL pisze...

co się dziwić skoro umieszczałaś zdjęcia ludzi z ASG.

Karolinka pisze...

i dlatego prosta ironia była dla Ciebie zbyt trudna?

MattPL pisze...

nie byłem pewien czy to ironia skoro nie odróżniasz paintballa od air softu

Anonimowy pisze...

Komentarz z 15:05 chyba jest najtrafniejszy :P

MattPL pisze...

jem kupę

Anonimowy pisze...

nie sikam przez zapięty rozporek :D

Anonimowy pisze...

Jedno mnie cieszy, jedno razi.
Cieszy mnie, że chociaż w tym wpisie, pokazałaś faktycznie fotkę z bronią, która może wskazywać na złe postępowanie i brak hamulców (ile to już było wypadków "przy czyszczeniu broni").
Martwi mnie jednak to: "Tak, wiem. Plastikowa broń i paintball."
Nie dość, że próbujesz się oczyścić w dziwny sposób, to jeszcze drwisz z dwóch kultur: ASG i Paintball (2 kompletnie różne sporty/zabawy, mające niewiele wspólnego i rozróżnialne na pierwszy rzut oka).

Anonimowy pisze...

widzę, że masz jakiś dziwny kompleks chłopie.....przeszkadzają Ci ludzie dla których nasza klasa to sposób żeby się pokazać.....lub w jakiś sposób zaistnieć lub robią sobie z tego po prostu jaja Ty bierzesz życie tak poważnie że pewnie wchodzą na mój profil w którym więcej broni każdego rodzaju i formatu niż jesteś w stanie objąć swoim małym rozumem że się pewnie posrałeś ze strachu a zdjęcie myśliwego z dzikiem świadczy że ty ciota jesteś bo zobaczyłeś trochę krwi i płaczesz jak małe dziecko jak mu lizaka zabiorą idź się chłopie lecz..a i jeszcze napisz do ministra żeby polskim żołnierzom w Afganistanie zabrał broń i dał kwiatki bo Ty pedał jesteś i wolisz szerzyć miłość .....między facetami....dla Ciebie całe życie to internet wiec pewnie zazdrościsz innym że mają co pokazać na naszej klasie co nie ...mam takiego jak Ty w wojsku podejrzewam ze to Twój najbliższy kolega...cioto...

pretty_cool pisze...

Wow, człowieku, jesteś wielki. Cały tekst bez jednego przecinka, jednym tchem:)
Anonimowy, ten blog wyśmiewa głupotę więc jeśli to twoja domena, to z ciebie również śmiejemy się głośno.
Możesz ludzi pedałami nazywać czy jak tam sobie chcesz, a ci ludzie będą brechtać z takich pustych, żałosnych chłopców, którzy z mężczyznami mają niewiele wspólnego.

Łukasz pisze...

@ostatni anonimowy, karolinka jest typowem okazem chłopa - na co wskazuje nick - gratulacje;)

@mattpl -> chopok, jeśli nie rozumie się ironii a później próbuje się z tego bronić to już tylko o jednym świadczy.

Przeglądam ten blog od początku, i w/g mnie nie pojawiło się na nim żadne NIEWINNE zdjęcie z ASG/paintballem.
Każde zdjęcie wskazujące na użycie broni przeciw człowiekowi/innemu zwierzęciu powinno być wyśmiane -> sorry, potem się napatrzy jeden psychol z drugim i mamy Columbine, albo inne miasteczko, i nie, mogą oni nie rozpoznać , że to było "aby się pokazać" bo to przecież tylko "Air Soft Gun;-) " (oczko jak na reklamie piwa bezalkoholowego - anonimowy i mattpl pewnie i tak nie zrozumieją...)

Łukasz.

Anonimowy pisze...

Teraz przynajmniej widać jaki poziom reprezentują ludzie ze zdjęć. Co za kompromitacja

Brainer pisze...

Karolinko:
Przede wszystkim chciałem pochwalić Cię i podziękować za pracę którą włożyłaś żebym mógł się pośmiać przy monitorze. Szczerze dziękuję!

Jedna rzecz jednak mnie trapi. Umieściłaś w tej notce zdjęcia ludzi z bronią a jedno ironicznie podpisałaś. Chciałbym jednak zauważyć, że ironia ta mogła być niezrozumiała dla istot niższej inteligencji (vide mattpl). W airsofcie nie potrzeba nam sztucznej sensacji, a o taką dość łatwo kiedy jakiś "mądry" przeczyta Twój ironiczny komentarz, a potem będzie mówił, że bawiący się w airsoft to bestie bez czci i wiary celujące ludziom w głowy i w ogóle kwalifikujące się pod paragraf. A, jak zapewne wiesz, w dobie państwa populistycznego od takich "opinii" do prawa w Polsce dość łatwo. I do zablokowania ludziom dostępu do zabawy także łatwo - wystarczy spojrzeć na restrykcyjne prawo dot. ASG w Niemczech czy Francji.
Może wyszedłem na ponuraka, ale nie zwykłem sobie żartować z kwestii dla mnie ważnych, a ASG jest takową.
Pragnę zaznaczyć, że ludzie prezentujący zdjęcia z bronią wycelowaną w obiektyw kamery, innych ludzi, bądź w siebie z ASG nie mają NIC wspólnego (mimo, że wielu miłośników ASG publikuje swoje zdjęcia z zabawy, jak choćby ja).

PS:
Pan z zastrzelonym dzikiem chciał się chyba pochwalić kolegom myśliwym ładną sztuką, bo mała to ona nie jest. Jednak za uśmiercenie niedźwiedzia będącego pod ochroną kwalifikuje się do kastracji... :/

Procek/szczecin pisze...

Brainer bardzo dobrze napisane, a co do zwierząt, to nawet tak tylko spoglądając ten dzik ma ponad 100kg więc wśród myśliwych jest czym się chwalić, co do niedźwiedzia czarnego,trzeba najpierw wiedzieć że w polsce w stanie wolnym nie występują co może znaczyć że zdjęcie zostało wykonane za granicą gdzie polowania na takową zwierzynę są dozwolone przez prawo danego kraju.

pretty_cool pisze...

Dozwolone czy niedozwolone, pod ochroną czy nie, to po prostu barbarzyństwo, a nie żaden sport czy hobby. Ktoś, kto chwali się tego typu "osiągnięciami" nie może być normalnym człowiekiem, zdolnym do uczuć wyższych, brak wrażliwości na cierpienie innych odbiera mu człowieczeństwo w moich oczach i nie jestem w tych odczuciach osamotniona.

Procek/szczecin pisze...

Oj oj widzę pretty cool że jesteś lekko nie tolerancyjny, jeżeli każdy by miał takie podejście to strach by było ruszyć komara, ludzi od zawsze polowali, co prawda wcześniej chodziło o przeżycie, teraz to nabrało bardziej rekreacyjnego tła, zadam takie pytanie czy poznałeś/aś (niepotrzebne skreślić) w życiu jakiegoś myśliwego, czy wiesz jak wygląda szkółka (która trwa 3 lata) przed nadaniem tytułu myśliwego, czy wiesz że ponad połowa zwierząt które teraz biegają se po lasach i łąkach (ogólnie wszędzie) jest hodowana przez myśliwych, czy wiesz co to jest odstrzał sezonowy, czy wiesz że z powodu takiego podejścia trzeba prawie całe Bieszczady na nowo zapełniać zwierzyną bo ludziom było żal wilków a teraz ci ludzie je przeklinają bo wilki im pozjadały zwierzątka domowe, proponuje zapoznać się z jakimś kołem myśliwskim wybrać myśliwego o najlepszej reputacji i wybrać się z nim na polowanie, większość polowań z prawdziwymi myśliwymi odbywa się bez ani jednego strzału a opiera się tylko na obserwacji.
Dziękuje :D

Anonimowy pisze...

Procku, masz rację, pod względem mordowania zwierząt jestem bardzo nietolerancyjna i już się nie zmienię.
Ludzie, owszem polowali, ale jak dobrze zauważyłeś z potrzeby, a nie dla sportu.
Czytając twoją wypowiedź można by pomyśleć, że myśliwi to wielbiciele przyrody, obserwatorzy zwierząt i wielcy dobrodzieje ludzkości- nic bardziej mylnego.
Ten cytat w pełni oddaje istotę tej "rekreacji":
"Odnoszę wrażenie, że dla wielu mężczyzn polowanie jest próbą poprawiania męskiego samopoczucia.
Zabijanie, za pomocą symbolicznego penisa, czyli strzelby, potężnych, niezależnych, wiodących swoje haremy, zwierzęcych samców musi dawać podświadome poczucie satysfakcji. Z pewnością reperuje wrażliwe i zagrożone męskie ego".

Nie przekonasz mnie Procku, bym zaakceptowała masowe mordowanie zwierzą, ale doceniam Twoje merytoryczne argumenty.

Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Tekst powyżej pisałam ja - pretty_cool:)

Procek/szczecin pisze...

Kurcze, to jest ten problem bo ja tymczasem będę bronił myśliwych (cóż ojca trza bronić) wszak nie zaprzeczysz że nigdy nie jadłaś mięsa z dziczyzny czy sarniny tudzież innego zwierzęcia pochodzącego z lasu, wszystkie te zapasy jakie są na półkach sklepowych, w restauracjach i innych miejscach pochodzą z skupów które uzupełniają myśliwi, oczywiście nie mam zamiaru nakłaniać Cię do zmiany poglądów bo każdy ma własne i ma prawo je wyrażać ale gdyby tak spojrzeć od twojej strony (oczywiście jak wspomniałem nic nie chce narzucać, tak czysto teoretycznie) do trzeba by zakazać hodowli wszelkiego rodzaju od kurczaków przez ryby po świnie bo je też jemy i zabijamy.

pretty_cool pisze...

Rozumiem, że bronisz ojca.
Zaprzeczam w całej rozciągłości: nigdy nie jadłam sarniny, dziczyzny itp.
Wiesz, myślę, że gdybym jadła mięso nie miałabym moralnego prawa do wygłaszania swoich poglądów, ale mięsa nie jem dlatego inaczej patrzę na te sprawy.
Jestem cholernie wrażliwa w temacie cierpienia zwierząt i nie potrafię przyjąć do wiadomości, że komuś może sprawiać frajdę odebranie życia innej istocie.

Pozdrawiam

Tomasz pisze...

ale niektore laski to ciacha! ja pie.. nic tylk jebac jebac jebac i jebac az do nieprzytomnosci! mmm smakowite te polki :)

 
type='text/javascript'/>