Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
wtorek, 30 września 2008

Nasza Klasa z bronią

Minął miesiąc od tragedii, jaka miała miejsce w Finlandii. Burza jaką wywołały wcześniejsze zdjęcia i filmy sprawcy zamieszczone w internecie ucichła. Przypomnę - sprawca pozował z bronią i strzelał.

Postanowiłam zatem sprawdzić, czy podobne zdjęcia znajdują się w największym społecznościowym serwisie w Polsce - Naszej Klasie. Poniżej efekt godzinnej pracy

Trudno nazwać to żartem. Blisko tragedii.
Podczas godzinnej wędrówki po profilach trafiłam również na miecze, noże. Ludzi, którzy ku radości komentujących symulują samobójstwa.Nie twierdzę, że jakakolwiek osoba publikując podobne zdjęcia stanie się sprawcą tragedii. Czy jednak jest duża różnica między zdjęciami, które widzicie powyżej a tym ?Niestety, niewielka. Może warto, aby odpowiednie organizacje przyjrzały się również polskimi serwisami?
dodajdo.com

5 komentarzy:

MattPL pisze...

Witam. Chciałbym poprosić by nie robić nagonki. Kilka tych zdjęć jak koleś z wiatrówką przy głowie kolegi czy z mieczem faktycznie są "trochę dziwne", ale w NK przeważnie zdjęcia z bronią robią ludzie którzy mają hobby czy nawet pasję którą jest ASG. Sam do nich należę. Zaraz pojawią się tu zdjęcia całych drużyn z podpisami "obozy szkoleniowe terrorystów" czy innymi bzdurami. Nie popadajmy w paranoję. Fakt faktem na 5 zdjęciu człowiek trzyma walthera PPK i nie wygląda on na replikę.
Pozdrawiam.

Karolinka pisze...

Witaj! Naturalnie masz rację. Pominęłam wszystkie zdjęcia ze strzelnic, myśliwych i ludzi, po profilach których wiedziałam, że po prostu pasjonują się tym.

Dlatego raz jeszcze powtarzam - to nie jest nagonka, ale zwrócenie uwagi na problem. Zdjęcia które przedstawiłam mogą już problem stanowić.

michal winny pisze...

ej przepraszam ale ja strzelam z wiatrowki i naleze do klubu strzeleckiego a to zdjecie z tymi dwiema wiatrowkami to moje ta osoba ktora skopiowala jest najprawdopodobniej niewidoma albo tak zalezy jej nakasie ze kopiuje wszystko co sie da bo nie zwrocila uwagi co napisalem w zakladce pt czym sie aktualnie zajmuje pisze tam wedkarstwo strzelectwo prosze o usuniencie mojego zdjecia z tego postu

Anonimowy pisze...

Zdjęcie człowieka z AK w Wz93 to problem?
Przecież widać, że to miłośnik ASG (tak, jak ja). Ciekawe, kiedy moje fotki tu wpadną. Nie można przesadzać.

Anonimowy pisze...

No ja tez czekam na swoje ;p

widac kto nie pasji to sie przypierdziela


ASG pasja ktora nie przemija

 
type='text/javascript'/>