Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
wtorek, 2 września 2008

Czy łatwo znaleźć pedofila na NK?

Zabwne profile, Smurfy, Kubusie Puchatki, Pszczółki i inne Krasulki - tego typu kont jest bardzo dużo. Najczęstszymi znajomymi są właśnie dzieci. Trudno w takim przypadku stwierdzić, czy faktycznie za sympatycznym misiem nie stoi owłosiony facet wieczorami przeglądający zdjęcia dzieci.

Jedno konto, które tutaj pokażę zostało znalezione i przedstawione na drugim blogu Absurdów NK. A zatem...Tomek, lat 10. Co w tym dziwnego? Niby nic, ale spójrzmy dokładnie na jego zdjęciePhotoshop potrafi zdziałać cuda. Trudno chyba kogokolwiek przekonać, że jest to realne zdjęcie Tomka, lat 10. Wspaniały za to wabik na kolegów i koleżanki w jego pseudo wieku


Zatem Karolina i Judyta już są. Każda ma po kilkanaście swoich zdjęć. Jak poniżej przeczytacie, dziesięcioletni chłopiec doskonale pisze, należy pozazdrościć rodzicom genialnego syna. A na serio - alarm dla osób, które spotkały ten profil, plaskacz dla administratorów NK za brak reakcjiJak wiele jest podobnych kont na Naszej Klasie?
dodajdo.com

2 komentarze:

ViKtoR pisze...

Upubliczniaj pełną nazwę i linki do takich profili. Tym się nie admini NK powinni zainteresować, tylko prokuratura.

lol pisze...

obrzydzenie mnie bierze jak ogladam te jego zdjecie, poprostu esencja pedofilii. poprzednik ma racje, tu powinna sie tym zajac i prokuratura i policja przede wszystkim !

 
type='text/javascript'/>