Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
wtorek, 30 września 2008

Nasza Klasa z bronią

Minął miesiąc od tragedii, jaka miała miejsce w Finlandii. Burza jaką wywołały wcześniejsze zdjęcia i filmy sprawcy zamieszczone w internecie ucichła. Przypomnę - sprawca pozował z bronią i strzelał.

Postanowiłam zatem sprawdzić, czy podobne zdjęcia znajdują się w największym społecznościowym serwisie w Polsce - Naszej Klasie. Poniżej efekt godzinnej pracy

Trudno nazwać to żartem. Blisko tragedii.
Podczas godzinnej wędrówki po profilach trafiłam również na miecze, noże. Ludzi, którzy ku radości komentujących symulują samobójstwa.Nie twierdzę, że jakakolwiek osoba publikując podobne zdjęcia stanie się sprawcą tragedii. Czy jednak jest duża różnica między zdjęciami, które widzicie powyżej a tym ?Niestety, niewielka. Może warto, aby odpowiednie organizacje przyjrzały się również polskimi serwisami?
dodajdo.com

Prawie jak...

Czy ktoś z Pań Posłanek i Panów Posłów zauważa jakąkolwiek różnicę ?Poznajcie się... Artur - Micheal, Michael - ArturBo jak wiadomo, PRAWIE robi dużą różnicę... Gratulujemy kalendarza
A już niedługo postrzelamy z Absurdami NK do ludzi. Temat aktualny? I to jak bardzo.
dodajdo.com

poniedziałek, 29 września 2008

Dziunia Sauté za około 2543 sekund

Zaczynamy od wszak normalnej, typowej Dziuni pozującej. Zasadniczo niegodna Absurdów, lecz...... lecz podpis pod powyższym zdjęciem budzi respekt. Jan Paweł IICiężka to Dziunia była, co biednego dzika rozpłaszczyłaPsiapsiółkiRzec można: Dziunia SautéI na koniec Pan Gąbka liczy sekundy...A do następnych absurdów pozostało zapewne ok. 72 400 sekund :) Sympatycznego tygodnia!
dodajdo.com

sobota, 27 września 2008

"Wszystko było różowe" - marzenia Dziuń

Z cyklu nawet śmiesznego: Diabeł i Anioł w wersji Dziunkowatej"Wszystko było różowe..." rozmarzyła się DziuniaTylko dlaczego te palmy zielone?Kochanie, komar na ścianie !!Nisko można upaść. Z dachu na maskę. Następny etap - gleba

dodajdo.com

piątek, 26 września 2008

Profil tego użytkownika został usunięty

A na start Dziunie udowadniają, że siła grawitacji nie jest im straszna. Jeśli w grę wchodzi fotka na Naszej Klasie - są zdolne do wszystkiegoTa Dziunia bez problemu mogłaby dorabiać jako zegar słoneczny w niejednym parku miejskim.Gorący Bałtyk?"Jakiś idiota usunął mi zdjęcie" - biedactwo, tu nikt Ci już nie usuniePracownicy Naszej Klasy zauważyli już chyba, że profile usuwane są w niezłym tempie. Czas zatem zatrudnić Pana Gąbkę, aby w trochę lepszy sposób informował o tym przykrym zdarzeniu.
dodajdo.com

czwartek, 25 września 2008

Miesiączkujecie nieregularnie? NK Was przygarnie.

Czasem człowiek przed wejściem na Naszą Klasę popełnia wielki, ale zapewne powszechny błąd. Mówi sobie "Nic mnie już nie zaskoczy".

Wiem co napiszecie, że na NK mnóstwo jest idiotycznych, fikcyjnych kont. To, które prezentuje poniżej nie dość, że jest totalnym absurdem, beznadziejnym żartem, to jeszcze zapisanie się do znajomych tego czegoś jest według mnie niezrozumiałą rezygnacją z resztek intymności.
I pewnie pomyślicie sobie, że znalazł się jeden szaleniec, który wpadł na ten jakże błyskotliwy pomysł. Też tak pomyślałam. Ale... Jak widać wyścig absurdów nie zna granic. Bywają szybsi od Ciebie!
Czemu odgapiłeś mój miesiączkujący profil? No ?
dodajdo.com

środa, 24 września 2008

Kampania wyborcza na Naszej Klasie?

Pytanie brzmi: Cóż to takiego? Trochę jak Spider-Dziunia :)Prawdziwy kibicKto się z Dziunią nie napije, niech go...A za oknami jesień, podobno zimno.Kampania wyborcza Szkolnego Samorządu sięga daleko. Nie uchroniła się nawet Nasza Klasa. Czy Tusk, Kaczyński i Leperek Andrzej powinni mieć się na baczności?

dodajdo.com

wtorek, 23 września 2008

Dziunia warowna ?Z cyklu "Doskonałe dowcipy" - Nasza Klasa pozwala rozwijać swoje talenty i błyskotliwośćA kto pilnuje Twojego samochodu? Polecamy Dziunie Warowne !Pomożecie? Pomożemy...Przyczajona Dziunia, ukryta... dłoń w majtkach?I na koniec podsumowanie ostatniej sondy. Zdecydowana większość z Was mimo posiada jednak konto na NK - wszak dzięki temu macie okazję natrafiać na absurdy... A jednocześnie wykorzystywać ten serwis w normalniejszy sposób.

Co warte odnotowania - spora grupa osób skasowała swoje konto. Dlaczego?

dodajdo.com

poniedziałek, 22 września 2008

WC Poniedziałek

WC Nasza Klasa to jeden z moich ulubionych cykli w Absurdach. Dziękuję za podesłanie nowej porcji gównianych zdjęć :) Zaczynamy !Dziunia na swoim tronieMemento Mori na klacie. Ciekawe co prezentuje poniżejUrzekł mnie owy posiadacz motoru swym przewspaniałym wierszem... "sie ucieszyłem że aż sram" - Czyż nie jest słodki?

dodajdo.com

niedziela, 21 września 2008

Sobotni wieczór

A co Wy robiliście w sobotni wieczór ?

dodajdo.com

sobota, 20 września 2008

Dziunia w promocji - 1,59 zł !

No cóż, Absurdy Naszej Klasy znów stały się miejscem kontrowersyjnym. Doszły do mnie też informacje, że niestety utrudniony jest do niego dostęp. Jeśli pojawią się problemy, proszę o info w komentarzu.

Macie plany na sobotni wieczór? Może kilka propozycji ze zdjęć... Nie testowałam, ale polecam :)
Odpoczynek przed, lub po...A wstępują po małe piwo warto zapoznać się z nową promocją Dziuń. Jak widać nigdzie nie znajdziecie taniej...A co myślą Ci, którzy z promocji nie skorzystali?

dodajdo.com

piątek, 19 września 2008

Czy warto fotografować Dziunie?

A wydawało się, że czas majówek już za nami...Dziunie pokazują, że zdjęcia z góry okazują się niekorzystneW przypadku Dziuniek również zdjęcia z tyłu nie należą do udanychPomijam fakt, że Dziunie także i z przodu nie prezentują się zbyt okazaleI choć podobno najlepiej robić zdjęcia na białym tle...... to nasuwa się jeden wniosek - Dziuniek sie po prostu nie fotografuje. Bo za parę lat ktoś się dowie, że takie były wśród nas.
dodajdo.com

czwartek, 18 września 2008

Ty widzisz i nie grzmisz

Zjawiskowy element pojawia się dziś w Absurdach Naszej Klasy. Dodatkowy komentarz wydaje się być zbędnyKoledzy i Koleżanki - poznacie mnie po pośladkach. Widocznie niczym więcej się nie wyróżniamTen Ciastek zdecydowanie za długo przebywał w obecności mazaków. Tak to jest, jak rodzice oszczędzają na papierze... albo oszczędzają na ciuchach i potem trzeba łatać dziury :) Piekny gumowy zestaw dziunkowy

dodajdo.com
 
type='text/javascript'/>