Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
środa, 26 listopada 2008

Co by powiedział Miś Uszatek?

Na początek mały pokaz rozkraczonych Dziuń. Wszak każdy pokazuje to, czym może się pochwalić.

Ważne, że misie w tle - a do misiów jeszcze wrócimy :)Co to była za impreza... Trzeba uważać, gdzie kładzie się dłonie. Chyba, że na komendę fotografa "ptaszek!" Dziunia z radością chciała wskazać pana koliberka...Nie ma to jak wywiesić flagi na stodole. Adekwatne miejsceA to co?Nasi kochanie, prześladowani kibice. Wierni, zwarci i gotowi... Z nożem rzecz jasna. Choć zawsze można powiedzieć, że chłopcy idą na grzyby.Co by powiedział Miś Uszatek?

dodajdo.com

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

4 zdjęcie zawiera flagę z trystyką - znakiem skinheadów (uznawanym za jeden z nacjonalistycznych symboli, w skład których zalicza się też swastykę...). Radzę ostrożnie używać. W Polsce jest zabronione propagowanie symboli nacjonalistycznych.

Anka pisze...

Anonimie, autorka bloga bynajmniej nie propaguje tej gównianej ideologii, pokazuje tylko zerową reakcję nk na takie widoki.

Anonimowy pisze...

dziunie sa jakie sa ale przynajmniej sa nieszkodliwe, ale noze i nazistowskie symbole jako sposob na podbicie sobie meskosci... masakra

kris pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
kris pisze...

dosc mam juz tych dziuni na tym blogu

sadzio pisze...

na 5 zdjeciu sa "oczy ważki" ;p

Anonimowy pisze...

Anko, doskonale to rozumiem, ale uwierz mi, że znalazłyby się osoby, które twierdziłyby inaczej i byłyby w stanie wytoczyć za to proces. Nikomu tego nie życzę!

Anonimowy pisze...

Proces?! No skoro ludzie wrzucają takie zdjęcia to sami naruszają własną prywatność. Jeśli mieliby zamiar "bujać się" po sądach, że ktoś ich znieważa to tylko by się ośmieszyli.

Ja tam jestem za zbieraniem do jednego miejsca takich perełek. Może społeczeństwo zacznie używać szarych komórek. Nie będzie płaczu i zgrzytania zębami później wtedy...

 
type='text/javascript'/>