Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
piątek, 14 listopada 2008

Być, albo nie być. Oto jest Nasza Klasa

Dzisiaj trochę o przywiązaniu do Naszej Klasy i o Hamlecie. To be, or not to be - jak zaraz zobaczycie Shakespeare śmiało mógłby działać w naszym kochanym serwisie.

Oczywiście można przyjąć żartobliwy ton, o jaki pokusiłam się na początku, można jednak kolejny raz przystanąć na chwilę i zastanowić się. Czy człowiek z siekierą i jego kolega, trzymający w ręku ludzką czaszkę to zjawisko normalne? Chyba nie, szczególnie że wyobraźnia niektórych osób woła o pomstę do nieba i nie tylko...Teraz obiecane przywiązanie. Nasza Klasa może być nałogiem, nawet dla osób takich jak Zbysio. Owy chłopiec tworzy wciąż tworzy nowe profile w miejsce poprzednich - usuniętych.

Schemat jest prosty. Twarz taka jak poniżej widać + to, z czego Zbysio może być dumnylub też Zbysio celujący z bronii... cała galeria przeróżnej broni palnej, noży, kastetów, pałekNie wiem, czy spotkanie takiej osoby byłoby doznaniem wybitnym, ale niewątpliwie całkiem możliwe, że ostatnim w życiu.

Schizofrenia?Dziunia, która w towarzystwie tych mitycznych stworzeń powyższych stanowi oazę spokoju i normalności. Choć patologicznej.I na koniec film, który dedykuję każdemu, kto bez chwili zastanowienia umieszcza swoje zdjęcia w internecie .
dodajdo.com

6 komentarzy:

Maksim pisze...

Filmik powinien pojawiać się jako popup na stronie głównej N-k.

Anonimowy pisze...

Ba! Powinien pojawiać się przy każdej próbie dodania nowego zdjęcia ://

Estraven pisze...

Czytam absurdy od wczorajszego wieczoru. I... Gratuluję pomysłu... Czasem śmiesznie, czasem dość poważnie, genialnie wprost, rzekłbym.

Z niecierpliwością czekam na kolejne posty...

Anonimowy pisze...

Ostatnie zdjęcie to nie polka... Pewnie ktoś je wziął z jakiejś stronki.

Anonimowy pisze...

no fakt ostatnie to nie polka mogła chociaż ten amerykański włącznik światła zamalować hehe choć szkoda z chęcią bym ją poznał ;)
A Zbigniew- może nowe pokolenie kuby rozpruwacza?
Filmik bardzo dobry szkoda ze u nas w kraju nie przeprowadza się takich kampanii.

Anonimowy pisze...

chyba znam te laskę z załonientymi cyckami. Mieszkała w Mieszkowicach, później pod Cedynią. uczy się w V LO w Szczecinie ma 17 lat i na imię jej Agata Z. Jak to nie ona to ona jest fake. Ale jestem pewien ze widziałem te foto bez cenzury:)

 
type='text/javascript'/>