Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
środa, 12 sierpnia 2009

Gdzie Dziunie harcują, tam dzieci płaczą

Jak wiadomo, twarzowy tatuaż jest zawsze w cenie. Gustowny, niewielki, w intymnym miejscu potrafi zaskoczyć i pokazać pazurek właściciela. No chyba, że wyglądem przypomina coś takiegoLans lansem, ale zarabiać trzeba. Nowa moda, być może dopiero początek kampanii reklamowych na NK. Wszak Nasza Klasa i Allegro to dwa bratanki. Jak mówią na Wykopie: Są cycki - jest wykop. Może i tu sprawdzi się ta właściwość.Dziunie na rurze nikogo nie zaskakują. Choć domowej rury pozazdrości niejedna właścicielka pustki w głowie i różowego wyrazu twarzy.... gdy jednak powiększymy zdjęcie, kolejny raz dowiemy się, że diabeł tkwi w szczegółach. A gdzie Dziunie harcują, tak dzieci płaczą. Być może nad głupotą matek.Jak wiemy, Nasza Klasa pozwala pochwalić się swoimi osiągnięciami w życiu przed znajomymi. Mamy domy, samochody, mamy również wały tłuszczu, pryszcze na tyłku i wyrazy twarzy będące niewątpliwie wątpliwym dowodem na inteligencję właściciela.

Mamy również dzieło uczynione w pisuarze. Gratulujemy. Może nawet pokuszę się o podesłanie zdjęcia z gratulacjami rodzinie artysty.Wszak kibice szaleją. Jest kupa - jest absurd?Pozazdrościć. Tlenione włoski, fryzura na zardzewiałego robocopa, stringi babci i oczywiście obrazek święty w tle.A jak się coś nie podoba... to strach się bać. Niestety, harakiri to nie było, a szukałam kolejnych zdjęć wytrwale...Na koniec polecam lekturę wpisu na zammerologia stosowana.

dodajdo.com

2 komentarze:

adu pisze...

O kurde!! Brak mi słów na to co widzę... Szczerze mówiąc, to jeszcze nigdy sam nie zauważyłem jakichkolwiek takich zdjęć na n-k... Pewnie dlatego że nie przeglądamy profili...

PsychoB pisze...

Nie wiem czy ci się to obiło o uszy:
http://img24.imageshack.us/img24/7808/pgnizyje.jpg
:]

 
type='text/javascript'/>