Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
sobota, 1 sierpnia 2009

AGD Lans

Ostatnia Dziunia Kineskopowa wyznaczyła nowy kierunek lansowania się na NK. Można nazwać go AGD Lans - jak widać poniżej, tym razem Dziunia Pralkowa, w wersji ze zdejmowanymi majteczkamiTaki właśnie jest punkt widzenia DziuniekDziunia w siatce + wersja z akupunkturąTypowa Dziunia i typowa sceneria dookoła. Ściana, drzwi, stanik zbędny, w końcu czymś w swoim życiu trzeba się pochwalić...Fani Micheala Jacksona powinni być zachwyceni. W przypadku wątpliwości potwierdzam - tak, to jest niestety kobieta.Sądząc po TV - prawdziwy sportowiec i jego trofeaI na koniec zdjęcie, które samo absurdem nie jest, ale okazuje się niezbędne do pokazania absurdalnej głupoty pewnego chłopakaktóry tak oto podsumował śmiertelny wypadek9 lat. To brzmi dumnie.
dodajdo.com

5 komentarzy:

ania pisze...

cóż ... na świecie są ludzie, dziunie i ciastka. nasza klasa jest wspaniała :) ciekawe co by powiedzieli nauczyciele na zdjęcia swoich uczniów.

Anonimowy pisze...

Gratuluje udanego portalu =D gdyby nie to, iz ci wszyscy 'ludzie' (moim zdaniem) juz dawno stracili mozliwosc rozumowania, pomyslalabym, ze ta stronka da im do myslenia... no ale.. Popieram pomysl stworzenia tego portalu i co prawda jzu nie zaglosuje w ankiecie, ale dodawani absurdow jak najbardziej jest uzasadnione :) pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Katastrofa z tym komentarzem o bitej śmietanie. No ale filmy, gry komputerowe, społeczeństwo- to wszystko uczy nas znieczulicy. Jaki % Polaków wie co to empatia?

Karol pisze...

widziałem ten profil niedawno , z jednej strony dziecko za słabo było leczone elektrowstrząsami , a z drugiej strony... kto takie zdjęcia i PO KIEGO dodaje?

Anonimowy pisze...

dziunia no1 to model ładowany od góry

 
type='text/javascript'/>