Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
środa, 3 marca 2010

Wyznawcy JP na Naszej Klasie

Zabójstwo policjanta, pobicie policjanta, znieważenie, wyzwiska, zero szacunku - codziennie media informują nas o nowych przypadkach. To, co dla jednych jest zjawiskiem patologicznym, dla innych stało się modą i pseudo mottem życiowym.

Ja ta moda żyje na największym portalu, miejscu spotkań, czyli Naszej Klasie?

Znalezienie profilu zrzeszającego wyznawców JP i innych tego typu HWDPowców nie jest sztuką. Kilka sekund i wyszukiwarka pokazuje dziesiątki tego typu miejsc. Co w nich znajdziemy?

Przede wszystkim agresję, nienawiść, nawoływanie do łamania prawa, obrażania Policji itd.
Zdjęcia raczej nie zaskakują. Ale też trudno wymagać od osób, których elokwencja zostanie za chwilę przedstawiona - wyobraźni. Gdzie radiowóz, tam i oni. Gdzie zdjęcie, tak komentarz i święte JP

Dyskusji z tą grupą praktycznie nie ma. Jeden stonowany wpis, który nie popiera ich zabawy kończy się zazwyczaj dziesięcioma takimi oto wiązankami:
JP, czyli wg pewnej grupy prawdziwa filozofia życiowa, zasady, szacunek i honor. W rzeczywistości to jedynie sztucznie stworzona marka, która zarabia na naiwności ludzi. Wystarczyło pokazać wspólnego wroga, czyli Policję, trafić na podatny grunt i zarabiać.

Ironią jest jednak to, że wyznawcy JP wolą sami drukować swoje naszywki i w ten sposób oszukiwać swoich bogów, a więc właścicieli firmy.Smutne jest to, że wśród takich grup bez trudu spotkać można dzieci - 10, 11 lat to prawdziwi wyznawcy najzabawniejszej moim zdaniem ulicznej religii.Bez trudu można spotkać groźby, które aż się proszą do usunięcia i stanowczej reakcji administracjiOgólnie rzecz biorąc można powiedzieć tylko jedno - gówniana sprawaBo w końcu w czasach, w których nawet własnej matce na Naszej Klasie ufać nie można, to może warto zastanowić się nad konsekwencjami nudnego już wypisywania na murach HWDP - jak zawsze z błędem ortograficznym.Niestety. W dzisiejszych czasach większym lansem jest pochwalić się łóżkiem pełnym piwa z Biedronki, wyzwiskami i radością z powodu kolejnego pobicia policjanta, niż zdrowy rozsądek.

No to chlup w dziób i jazda. Jak po pijanemu mnie złapią, to oczywiście Policja będzie winna. Jak kogoś zabiję po drodze, to trudno - JP przede wszystkim
Może to najwyższy czas, aby Regulamin Naszej Klasy zaczął być przestrzegany? A może to także moment, w którym Policja powinna zacząć przyglądać się, jak wygląda moda na nienawiść i propagowanie przemocy.

6.7. Zabrania się wykorzystywania Serwisu w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem społecznościowym. Niedozwolone jest w szczególności umieszczanie treści i zdjęć o charakterze erotycznym czy pornograficznym, naruszających zarówno polskie jak i międzynarodowe normy prawne oraz moralne, obrazujących lub propagujących przemoc, nienawiść, dyskryminację (rasową, kulturową, etniczną, religijną lub filozoficzną itp.), naruszających dobra osobiste lub obrażających godność innych osób. Zabrania się również rozsyłania spamu i niezamówionej informacji handlowej oraz uprawiania działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej itp.


dodajdo.com

8 komentarzy:

PsychoB pisze...

Mam pytanie,

a zgłaszasz to wszystko administracji?? Profile itd..

Anonimowy pisze...

A myślisz, że administracja nie wie o istnieniu tej strony? :]

Anonimowy pisze...

a zauważyliście przy pierwszym zdjęciu w podpisie "nie moja fura nie mUj problem" nie ma to jak wykształcenie niech się ci ludzie za naukę wezmą a nie...

Portier pisze...

Witam.
Moim zdaniem zrzuty takich "inteligentnych" profili i wpisów nie powinny być cenzurowane. To jest ich wstyd i ich decyzja by pisać te brednie. Niech ponoszą konsekwencje. A tak pół żartem - na Policję przecież nie pójdą :)
Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

haha kiedyś przeczytałem, to chyba było na demotach - że większość takich kolesi, akcje z policją miało tylko w GTA. Rozwaliło mnie okrutnie - to chyba jest jednak prawda, żal wielki rozpala me serce jak widze takich ludzi na ulicy - oni chyba nigdy nie będą normalni.

Anonimowy pisze...

Ale tu nie ma błędu...
"HWDP" to nic innego jak skrót od:
H-onor
W-am
D-zielni
P-olicjanci
Niech piszą tak dalej... ja w tym widzę tylko uznanie dla władzy które w całej mierze popieram...
Ps. widziałem też gdzieś na murze napis "cHWDP" ale to na pewno oznacza:
cH-wała
W-am
D-zielni
P-olicjanci
Nie wytrzymałem musiałem dopisać bo...
Pozdrawiam... (świetny post...)

Oficjał pisze...

ho ho ho, bohaterowie!

Anonimowy pisze...

"No to chlup w dziób i jazda. Jak po pijanemu mnie złapią, to oczywiście Policja będzie winna. Jak kogoś zabiję po drodze, to trudno - JP przede wszystkim"
co to ma być? jakaś tania gomułkowska propaganda? gość wszedł na samochód i pije bro? czy to nielegalne? skąd wniosek, że zaraz wsiądzie za kółko? ta strona to żenada.

 
type='text/javascript'/>