Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
środa, 17 lutego 2010

Czas umierać i odwiedzić kosz na śmieci

Czas chyba umierać i mieć nadzieję, że równie bystre długowłose coś nie stanie nad grobem i nie otworzy paszczy swej. Fakt, nie każdy dowcip musi być udany i śmieszny, ale żeby równie żałosny jak ten - to już trzeba się naprawdę wyróżnić wśród głupiego tłumu.Zagadka przygotowana przez jedną Dziunię: Cóż owa niewiasta ma w swej różowej buzi? O nagrodę lepiej nie pytać...Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, z którymi wiąże wspomnienia, piękne i niezapomniane chwile. Aż chce się pokazać znajomym. Na przykład taki śmietnik. Tam byłam, tam rzygałam.W dobie reklam propagujących bezstresowe wychowanie dzieci, Nasza Klasa posunęła się chyba najdalej. Bobasy w klubie go-go wśród wijących się na swych rurach Dziuniek. Prawdziwy syf, kiła i mogiła.Mały przerywnik i życiowy rysunek znaleziony w internecie. Co prawda ja bym dodała wbudowany flesz i motywy różowych motyli, ale model podstawowy też może być.Szkoła podstawowa to jak widać najlepszy moment na jeden z durniejszych lansów, na jaki trafiają Absurdy. Chłopak lat kilkanaście i chwalenie się fajką (ciekawe, cóż w niej jest). Tylko oklasków brak.Zdjęcie w domowych, wygodnych ciuszkach też może zrobić wrażenieNa Naszej Klasie już chyba każdy może się stoczyć. Nawet wielcy bohaterowie. Nawet Spiderman.I na koniec zapowiedź najbliższego artykułu o ludziach zwących się pokoleniem JP, w kontekście Naszej Klasy, regulaminu i polskiego prawa.


dodajdo.com

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

To fajka wodna, jakie narkotyki?

rumcajs pisze...

Anonim, gdzie widzisz fajkę wodną? to fajka do palenia zioła

ally pisze...

Jedno, czy dwa zdjęcia mnie rozbawiło. Ale reszta poważnie przeraziła. Jakiego rodzaju człowiekiem trzeba być, żeby zrobić takie zdjęcie, jak to pierwsze?

Anonimowy pisze...

JP to Jebać Policję / nie mydlić z JP2

Anonimowy pisze...

Wiecie co...jestem przerażona...większość tych dzieciaków to patologia,wyrwani z marginesu.Nie wspominam juz nawet o tych wywalonych biustach.moim zdaniem jeśli gówniarz wkleja takie zdjęcie,po nazwisku dojść do szczyla,i zlikwidować...ja bym wbiła nóż w gardło ale znając nasze kalekie prawo,powiedziano by chłopcze tak nie wolno!i to by było na tyle...pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

proponuje zmienic nazwe bloga na "jak odnalazlam/odnalazlem boga". co za smutne smety

 
type='text/javascript'/>