Znalazłeś absurdalne zdjęcie lub profil ?

U W A G A


Nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było publikowane ?


Pisz ! nk.zglos@gmail.com
niedziela, 29 czerwca 2008

Projekt Kasandry - Kontratak Dziuniek !

Zapewne większość z Was zna Projekt Kasandry. Jeśli nie, czas najwyższy.

Jak widzę wczoraj rozpoczął się kontratak Dziuniek. Być może jeszcze skromny, ale jednak patrząc na bardzo promowany Projekt Kasandry warty odnotowania.


Opis ironiczny, choć przyznam, że można było pomyśleć o czymś naprawdę ciekawszym. Nie da się ukryć, że wygląda to na małą kontrofensywę, a szkoda.


Spójrzmy zatem jaki oddźwięk wśród innych ludzi. Oprócz jednej rozsądnej wypowiedzi można śmiało powiedzieć, że poziom przeciwników jak i zwolenników kontry reprezentuje dość niski poziom.

Znów szkoda, trochę merytoryki chyba nawet Dziuniom jeszcze nie zaszkodziło.


Jak prawdziwe jest to zdjęcie - nie wiem. W zasadzie niewiele różni się od typowych Dziuniek, jakich wiele mieliście okazję widzieć w tym blogu. Zerknijmy jednak na podpisy pod zdjęciem...


A co my tu mamy?


Reasumując. Myślę, że zupełnie stracona szansa na stworzenie czegoś ciekawego. Czegoś, co mogłoby stanowić prawdziwą odpowiedź na Projekt Kasandry. A tak? Dziuniowaty profil, wyzwiska, wypowiedzi płytsze od wyschniętej kałuży i nic więcej.

Czytelnicy Absurdów NK ocenili, że Kontratak Projektu Kasandry nie ma wielkich szans na powodzenie:Jednocześnie dostałam kilka sygnałów, że dane podane w na stronie projektu są delikatnie mówiąc przesadzone. Kto mówi prawdę? Nie wiadomo.
dodajdo.com

Brak komentarzy:

 
type='text/javascript'/>